Isonem Ankara Hemen Arayın 0542 747 66 36

NEDEN

ISONEM THERMAL PAINT?

1
Sıradan Mantolama m² 60 - 70 TL.

ISONEM m² 35 TL.

2
Isonem Termal Boya ile

%50'YE VARAN ISI TASARRUFU

3
Sıradan Uygulamalara Göre Daha Kısa Sürer

HIZLI UYGULAMA

ISONEM TERMAL BOYA NEDİR?

ISONEM THERMAL PAINT yüksek performanslı, düşük ısı iletkenlik değerine sahip, NASA tarafından Uzay shuttle programı çerçevesinde geliştirilmiş seramik mikro kürecikleri içeren, elastomerik reçine esaslı, iç ve dış cephede ısı ve su yalıtımı sağlayan özel bir kaplamadır. Binalara ısıtma ve soğutma enerjisi masraflarında uygulama kat sayısına bağlı olarak %40 lara varan miktarda enerji tasarrufu sağlar. Özel vakumlu seramik kürecik katkılı ISONEM THERMAL PAINT iç cephe duvar ve tavan boyası olarak kullanıldığında içeride oluşan radyan ısıyı yine içeriye yansıtmakta, dış cephede kullanıldığında ise güneş ışınları ile gelmekte olan radyan ısıyı tekrar dışarıya yansıtmaktadır.

Chrome

Isonem Termal Boya Uygulama Videosu

Yüksek performanslı, düşük ısı iletkenlik değerine sahip, NASA tarafından Uzay shuttle programı çerçevesinde geliştirilmiş seramik mikro kürecikleri içeren, elastomerik reçine esaslı, iç ve dış cephede ısı ve su yalıtımı sağlayan özel bir kaplamadır.

YLMZ Mimarlık, ISONEM ürünlerinin Ankara‘da ve İç Anadolu Bölgesindeki tek uzman uygulayıcı ve yetkili bayisidir. Firmamız, sürekli gelişmekte olan genç, dinamik ve alanında uzman kadrosuyla sizlete hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için daha işlevsel ve aradığınız bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabileceğiniz güncel trendlere uygun bir web sitesi hazırladık. Sayfamız mobil cihazlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. Yeniden tasarlanan Dinamik İçerik Yönetimi sayesinde projemiz hakkında her zaman en güncel bilgiye ulaşabilecek ve ısı yalıtım işlerinizde çok daha hızlı sonuç alabileceksiniz.

Copyrights © 2016 Tüm Hakları Saklıdır
ylmzmimarlik@gmail.com · ·